تلفن ip

تلفن ip یا ip phone یک تلفن تحت شبکه می باشد. تلفن ip به عنوان داخلی روی مرکز تلفن های ip یا همان سانترال های تحت شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. تلفن Ip دارای یک یا دو پورت شبکه rj45 می باشد که از طریق آن با سوییچ شبکه و نهایتا با مرکز تلفن ip ارتباط برقرار می کند. تلفن های ip در مدل های مختلف کارمندی، کارشناسی و مدیریتی و یا تلفن ip تصویری یا ...

تلفن ip یا ip phone یک تلفن تحت شبکه می باشد. تلفن ip به عنوان داخلی روی مرکز تلفن های ip یا همان سانترال های تحت شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. تلفن Ip دارای یک یا دو پورت شبکه rj45 می باشد که از طریق آن با سوییچ شبکه و نهایتا با مرکز تلفن ip ارتباط برقرار می کند. تلفن های ip در مدل های مختلف کارمندی، کارشناسی و مدیریتی و یا تلفن ip تصویری یا تلفن ip بیسیم dect تولید و عرضه می گردند. تلفن های ip از پروتکل های sip، sccp و غیره برای اتصال با مرکز تلفن و برقراری یک تماس پشتیبانی می نمایند.

تلفن های ip یالینک، تلفن ip گرند ایستریم، تلفن ip سیسکو و تلفن های ip اتکام و سنگوما و اسنام و دیجیوم و پلنت را در این بخش می توانید مشاهده نمایید. تلفن های ip از نظر کیفیت صدا در پارامتر هایی نظیر صدای HD یا پروتکل های مخصوص به فیلتر کردن نویز و یا تشخیص صدای فعال مورد ارزیابی قرار می گیرند. برخی از تلفن های ip با پشتیبانی از پروتکل های امنیتی لیایه انتقال مانند TLS و یا پروتکل های VPN برای پشتیبانی از یک تماس تلفنی امن پشتیبانی می نمایند.

بیشتر

تلفن ip 132 محصول وجود دارد.

در صفحه
نمایش 1 - 15 از 132 قلم کالا
نمایش 1 - 15 از 132 قلم کالا